Нез'ясовні явища

Явища не піддаються логічному мисленню

Прикмети про весільну сукню

Багато заходів нашого життя мають велике значення , але мабуть, одним з найбільш значних все одно залишається весільна церемонія . У цей день дівчина прагне виглядати ідеально і привабливо , перебувати в центрі уваги і купатися в любові свого обранця.

Риби: гороскоп на осінь 2013

Восени риби зіткнутися з важливими питаннями , ви будете брати участь у благодійних заходах і допомагати іншим людям , можлива зміна роботи . У цей період великі гроші будуть змінюватися великими втратами.

Водолії: гороскоп на осінь 2013

Осінь принесе водоліям кардинальні зміни в житті , які безпосередньо пов'язані з дорогами . Якісь напрямки для вас будуть закриті , а нові можливості можуть виникнути завдяки колишнім заслугам і старим партнерам.

Сни знаків зодіаку

Кожен з усіх дванадцяти зодіакальних знаків бачить певні сни і кожен по -своєму. Враховуючи те , що планета Нептун відповідальна за сновидіння , деякі знаки , покровителем яких вважається ця планета , можуть бачити навіть віщі сни . Як вважають астрологи , сни - це відображення розташування планет , зірок і світил. Майже завжди наші сни є провідниками наших тривог і думок. Так які ж сновидіння бачать люди певного знаку ? Давайте спробуємо розібратися.

 

Водолій

Це , напевно , єдиний знак , який не потребує особливих коментарів з приводу сновидінь. Він сам здатний конструювати їх на свій розсуд , трактувати так , як потрібно йому , а від цього відчуває величезне задоволення. У Водоліїв є здатність у сні переживати неприємності своїх знайомих і запобігати їх. Таким чином , реальну проблему вони вирішують у сні , щоб більше з нею не стикатися . Іноді Водоліям сняться високоінтелектуальні сни . І нарешті , дуже часто у них зустрічаються авантюрні сновидіння , характерні погонями , хитрощами і подвигами . Але варто відзначити , що такі сни як правило позбавлені «чорнухи» , вони добрі й зі щасливим кінцем.

 

Козеріг

 

 

Іноді представникам даного знаку можуть наснитися сни - одкровення. Проте зрозуміти їх здатні далеко не всі. Наприклад Козероги у сні бачать якісь контакти з прибульцями , літають в інші світи або спілкуються з померлими людьми - можна сказати , що сни їх наповнені містицизмом . Нерідкі випадки снів про відпочинок на природі або життєвих справах . Бувають сновидіння у Козерогів і про відносини з коханою людиною , в основному вони нагадують мелодрами з радістю , сльозами , квітами і романтичними подвигами . До речі , представники цього знаку можуть взагалі не бачити ніяких сновидінь або ж просто не запам'ятовувати їх.

 

ваги

Люди цього знаку часто відчувають принади польотів у сні . Це можуть бути політ -відпочинок або політ - втеча , все залежить від обставин сну. Іншим сюжетом , характерним для Терезів , є зустрічі з різними казковими персонажами і істотами , наприклад , сторукий богинями , будинковими , їм бачаться магічні знаки абстрактного характеру . До речі , зв'язок з будинковими у Терезів особливо сильна , але тут все залежить від особистого ставлення людини до господаря будинку. Так , хороший домовик може подарувати представникам цього знаку приємні і спокійні сновидіння , а може і навпаки - заважати спати і насилати неспокійні сновидіння.

 

Скорпіон

Будь-які сновидіння Скорпіонів , навіть самі повсякденні , завжди пофарбовані в магічні фарби , це як роман- фентезі у сні , яскравий і насичений подіями . Одним з найбільш характерних сюжетів у представників цього знаку є перевтілення у тварин або навпаки. Це пов'язано зі здатністю Скорпіонів гостро відчувати зв'язок з природою. А ще людям цього знака часто сняться « ужастики » , які грунтуються на їх страхах , невпевненості і стресах в житті. Це можуть бути блукання по коридорах , що минає поїзд або темний ліс. Але такі сни не вганяють Скорпіонів в депресію , а , навпаки , підштовхують до вирішення складних життєвих проблем.

 

Діва

Враховуючи те , що Діви всередині дуже емоційні , їм сняться сни з перевтіленням в іншої людини , іноді навіть у кількох . Так вони ставлять себе на місце інших . А ще сюжети їх снів наповнені романтизмом - це можуть бути сни про лицарів , дамах , світських балах і ідеальної любові . Навіть самі приземлені сни , які навіяні життєвими проблемами , у Дів знаходять яскраві емоції і почуття. Часто їм сняться прості « кінозарісовкі » про природу або природних явищах , але обов'язково з відтінком яскравій емоційності . Так що , не варто в житті поранити Дев , якщо хочете , щоб вони у сні не бачили нічого поганого.

 

Лев

Представники цього знаку дуже рідко запам'ятовують свої сни , але якщо їм сон запам'ятався , то значить це цілком інформаційне сновидіння , яке несе в собі підказки до майбутнього або справжньому. Іноді Леви здатні бачити віщі сни , наповнені серйозним змістом. Цінуйте цей свій дар . Звичайно , трапляються у Львів і порожні сни , але все одно вони щось передрікають . До речі , представникам цього знаку нерідко бувають труднощі з засинанням , так що можна порадити Левам робити дихальну гімнастику перед сном.

 

рак

Раки не стурбовані смисловим навантаженням своїх снів , їм не важливо чи є в сновидіннях якийсь сакральний зміст. Їхній світ снів завжди наповнений фантастичними символами і незрозумілими істотами. Адже по суті Раки залишаються дітьми в душі і в сні у них відбувається все як би « понарошку » , хоча з іншого боку і дуже серйозно . Крім цього , представники сього знаку дуже сугестивності і часто здатні бачити сни навіяні чимось ззовні: історичними персонажами , емоціями і думками близьких. Варто відзначити , що цей знак найбільш схильний лунатизму .

 

Стрілець

Цей знак , завдяки своїй розсудливості , не бачить у снах нічого екстраординарного або фантастичного . Винятком бувають лише еротичні фантазії , які носять конкретний характер і позбавлені художності . Деякі представники цього знаку здатні на дуже мудрі ідеї в своїх сновидіннях , деяких варіацій на тему Кастанеди або спроби винайти місяцехід . Найчастіше сни Стрільців - це відгомони пережитої денний реальності.

 

Близнюки

Двоїстість цього знаку відбивається і на їх сновидіннях . Вони здатні як губки вбирати в себе все, що « витає в повітрі » , а тому в їх снах немає чіткої межі між реальною інформацією , варіаціями переглянутих фільмів і якимись вигадками . Дуже поширений сюжет для Близнюків - це сон те саме що комп'ютерній грі , де багато разів повторюються сюжети , існують ірреальні персонажі і кілька варіантів кінцівки . Часто Близнюки бачать себе в снах як би з боку , можуть спілкуватися з собою , щось переробляти в своїй зовнішності. Такі сни самі представники цього знака вважають містичними , але , насправді , вони дуже вже нагадують реальність.

 

Овен

Овни чудово запам'ятовують свої сновидіння , адже свідомість у них не відключається повністю навіть вночі . Зазвичай такі сни є продовженням денних турбот і справ. Віщі сни їм практично не сняться . Зате Овни чудово можуть використовувати своє бессознание і свідомість в якості підказок у найближчому майбутньому. У представників цього знаку дуже чітко відкладаються в голові ті дії , які їм сняться , так що в реальному житті вони можуть їх з легкістю втілювати.

 

Телець

Тельці здатні бачити надзвичайно яскраві сни , які можуть нести важливу інформацію. Вона може бути пов'язана з настроєм або відчуттям іншої людини , навіть якого-небудь історичного персонажа. Цікаво , що Тельці дуже схильні до навіювання , так що їм передаються емоції оточуючих , що відображається у снах. Звичайно , в їх сновидіннях буває багато « сміття » , але інтуїція і логіка Тельців здатні відфільтрувати важливу інформацію зі снів . Поширеним сюжетом у снах цього знаку є різноманітні приємні фантазії - від еротичних до гастрономічних , і в своїх сновидіннях вони здатні створювати справжні шедеври.

 

риби

Рибам в основному сняться варіації на тему бачення ідеального світу . Для них щастя побачити себе у сні на якому-небудь екзотичному острові в оточенні приємній компанії і дивовижної природи . Характерними для цього знака є сни , наповнені містикою і фантастичними персонажами. Головне для Риб - це досхочу виспатися , так як свої сили вони черпають в позамежному світі сновидінь , а вдень їх же і витрачають .