Нез'ясовні явища

Явища не піддаються логічному мисленню

Прикмети про весільну сукню

Багато заходів нашого життя мають велике значення , але мабуть, одним з найбільш значних все одно залишається весільна церемонія . У цей день дівчина прагне виглядати ідеально і привабливо , перебувати в центрі уваги і купатися в любові свого обранця.

Риби: гороскоп на осінь 2013

Восени риби зіткнутися з важливими питаннями , ви будете брати участь у благодійних заходах і допомагати іншим людям , можлива зміна роботи . У цей період великі гроші будуть змінюватися великими втратами.

Водолії: гороскоп на осінь 2013

Осінь принесе водоліям кардинальні зміни в житті , які безпосередньо пов'язані з дорогами . Якісь напрямки для вас будуть закриті , а нові можливості можуть виникнути завдяки колишнім заслугам і старим партнерам.

ЖМЫХ ПОДСОЛНЕЧНЫЙ КУПИТЬ

Народні прикмети про зиму

У всі часи люди спостерігали за погодою, накопичуючи безцінний досвід і передаючи його з покоління в покоління. Знання про взаємозалежність природних явищ, які накопичувалися, виражалися лаконічними фразами, наприклад, якщо зараз відбулося одне явище, то пізніше станеться іншого. Зимові народні прикмети кажуть про погоду на найближчий час і навіть на весь рік. За зимовим прикметами визначають і врожайність наступного року.

 

Прикмети про зиму

 

Холодна зима до врожайного року. Тепла зима говорить про голодному годе, так як буде мало врожаю. Згідно з народними прикметами, рівний лід на річці свідчить про неврожай хліба, а лід купами говорить про те, що буде хороший урожай хліба. Який буде врожай хліба також можна судити і за кількістю снігу. Багато снігу - хліба багато, відповідно мало снігу - мало хліба. Про урожайному годе говорять і замети, і сильний іній, і глибоко промерзла земля. Зоряне небо взимку говорить про морозному дні. Якщо дрова під час горіння тріщать, якщо тріщить ліс, то це значить, що морози будуть довгими.

 

На Новий рік йде сніг і тепло - літо буде дощовим і теплим. А якщо на Новий рік з'явився туман - рік буде врожайним. Про хороший врожай хліба говорять: ясний новорічний день і якщо на Новий рік снігопад і сильний мороз. А ось відсутність снігу і тепло говорить про неврожай хліба. 31 січня морозна погода і чистий захід сонця - весна прийде пізніше, а морози затягнуться. Згідно з народними прикметами якщо 1 лютого тепло, то і весь місяць буде теплим, і навпаки, 1 лютого холодно, весь місяць холодний. Якщо 1 лютого мете заметіль, то така погода протримається весь місяць, а якщо сонце і крапель, то весна буде рання. Якщо заметіль мете 2 лютого, то на масницю теж буде заметіль. Заметіль у цей день також віщує заморозки. 4 лютого радиться подивитися на замерзлі вікна: вікна спітніли в мороз - буде потепління; на вікнах красиві візерунки - значить мороз протримається ще довго.

 

Також слід звернути увагу на сніг: якщо сніг глибокий, то врожай буде хороший, якщо хурделиця біжить по снігу, то буде поганий урожай.

 

15 лютого через дорогу мете сніг - весна буде пізня, адже згідно з народними прикметами, цей день вважається переломним (з'являються бурульки, зима закінчується, весна наближається). Сніг несе по дорозі - буде хороший врожай. Півень п'є багато води - зима триватиме довше покладеного, а весна передбачається довгою. Бачачи ці прикмети, селяни приберігали зимові запаси. Цей день може говорити про врожай трави: якщо кинуту в цей день поперек дороги палицю замете сніг, то буде багато трави.

 

Народні прикмети, пов'язані з природою

 

Горобини багато також говорить про холодної та морозної зими.

 

Тонка шкірка на квіткових цибулинах говорить про м'якій зимі, якщо шкірочка груба і товста, то зима буде сувора.

 

8 жовтня пішов сніг - зима розпочнеться 21 листопада, якщо на суху землю випав сніг, то він скоро розтане, якщо на мокру, то пролежить. Сухий сніг говорить про теплом і хорошому літі.

 

9 жовтня йде сніг з дощем - у січні чекайте 3 відлиги.

 

Перший сніг зазвичай випадає за сорок днів до настання справжньої зими. Перший сніг упав, а на вишні немає листя - зима не за горами.

 

Народні прикмети, які пов'язані з тваринами

 

Поспостерігайте за білкою, вона збирає багато горіхів - зима буде холодною.

 

Кішка ховає морду - до негоди або до морозу.

 

Кішка згорнулася в клубок на печі, на м'якій підстилці - до морозу, холоду.

 

Кішка спить міцно - буде тепло.

 

Кішка підлогу шкребе - чекайте заметілі, вітру.

 

Кішка дивиться у вікно, сидячи на підвіконні - на тепло.

 

Кішка треться об предмети - буде тепло.

 

Кішка граючи шкребе кігтями, бігає взимку по кімнаті - чекайте морозів.

 

Кішка, стоячи на задніх лапах, шкребе стіни кігтями, собака валяється по снігу - буде хурделиця.

 

У корови вим'я на вечірньо дойке холодно - будуть холоди, тепле - буде тепло.

 

Кінь на сніг лягає - буде тепло.

 

Горобці норовлять сховатися в хмиз - чекайте заметілі або морозу.

 

Кімнатні птахи не співають - холод протримається ще довго.

 

Ворони летять у зграї і каркають - на мороз.

 

Горобці збирають пір'я і пух у курників - кілька днів будуть морози.

 

Ворона по дорозі ходить - каже про майбутній теплі.

 

Ворони сидять на дереві і каркають - чекайте заметілі і снігопаду.

 

Синички починають вранці пищати - вночі буде мороз.